Alpejska familiada – poznaj naszą ofertę!

Obozy narciarskie dla dzieci z rodzicami są ostatnimi czasy bardzo popularne. Co jednak zrobić, kiedy pociecha nie szusuje na takim poziomie, jak swoi opiekunowie? Przecież rodzice również chcą skorzystać z wyjazdu, na który prawdopodobnie długo czekali. Na szczęście istnieje wiele sposobów na poradzenie sobie z tą sytuacją, a jednym z nich jest Alpejska Familiada!

Czym jest Alpejska Familiada?

Alpejska Familiada to szkoła jazdy na nartach dla dzieci w różnym wieku. Zazwyczaj uczestnicy mają 5-14 lat. Kiedy rodzic kupuje pakiet, to może przez około tydzień zostawić swoje dziecko na kilka godzin, by móc samodzielnie skorzystać z bardziej zaawansowanych stoków lub zająć się innymi sprawami. To doskonałe rozwiązanie, jeżeli posiada się sporo planów, a opieka nad dziećmi wymagałaby rezygnacji z części z nich.

Jak najczęściej wygląda Alpejska Familiada?

Na przykład firma NaStok organizuje wyjazdy na narty dla dzieci, które trwają przez 6 dni. Jak wygląda plan takiej atrakcji? Około godziny 10 rano animatorzy oraz instruktorzy będą odbierali dzieci przyprowadzone przez swoich opiekunów do konkretnej stacji narciarskiej. Mimo tego, że NaStok.pl oferuje wyjazdy w Alpy, to nadal korzysta z usług polskojęzycznych fachowców. Do południa przewidziane są lekcje, gry oraz zabawy. O dwunastej przewidziana jest przerwa, rodzice mogą wtedy odwiedzić swoje pociechy. Oczywiście, może się zdarzyć, że pogoda nie będzie dopisywała, jednak nie będzie to oznaczało nudy dla najmłodszych. Instruktorzy i animatorzy są przygotowani na takie sytuacje, dlatego mogą zorganizować dzieciom pokazy filmowe, a także ciekawe zabawy, które na pewno wygonią nudę.

Każde dziecko oczywiście będzie dopisane do grupy pod kątem poziomu zaawansowania. Z tego powodu rodzice muszą wypełnić ankietę, która pozwoli dopasować ich pociechę ze względu na jej umiejętności narciarskie do konkretnego ugrupowania. Rodzice mogą odebrać swoje dzieci w okolicach godziny 16.

Dowolna lokalizacja!

Profesjonalne firmy, które organizują wyjazdy na narty dla dzieci, oferują zazwyczaj możliwość wybrania regionu Alp, w którym organizowana jest Alpejska Familiada. Dzięki takiej dowolności rodzice mogą udać się z dziećmi do takiego miejsca, w którym jeszcze nie byli. Aby uniknąć sytuacji, w której zabraknie dla dziecka wolnego miejsca lub nie będzie wystarczającej liczby chętnych uczestników, można spróbować zorganizować grupę dzieci wśród znajomych. Wtedy firma zorganizuje Alpejską Familiadę w dowolnej lokalizacji. Zazwyczaj cena za takie przedsięwzięcie nie jest wysoka. Poszczególne firmy wyceniają opiekę i zajęcia z pociechami na około tysiąc złotych (za niecały tydzień). To zjawiskowo niska cena. Zwłaszcza biorąc pod uwagę profesjonalizm i ciekawe atrakcje oferowane przez niektóre przedsiębiorstwa, w tym NaStok.pl! Szkoła jazdy na nartach dla dzieci to świetna okazja, by rozpalić w najmłodszych miłość do szusowania po białych zboczach, a także do przeżycia niezapomnianej przygody i poznania nowych kolegów!

Subskrybuj by być na bieżąco

Wszelkie prawa zastrzeżone 2019.