Opinie o alpejskiej familiadzie

Kilka razy zdarzało mi się nie być najbardziej zadowoloną z wyjazdu na narty. Musiałam opiekować się dzieckiem i oczywiście uwielbiam to robić, ale moja miłość do narciarstwa była nieusatysfakcjonowana. Pewnego dnia dowiedziałam się, co to Alpejska Familiada. Opinie na jej temat były bardzo pochlebne, dlatego wpisałam swoje dziecko. Jestem bardzo zadowolona, bo Kubuś sporo się nauczył, a ja mogłam szusować przez pół dnia!
Anita
Od kilku lat wyjeżdżamy na ferie w Alpy. Alpejska Familiada opinie zbierała dobre, dlatego postanowiłem z żoną zapisać naszą małą Kamilę. Był to świetny wybór, bo mogliśmy sobie odpocząć, a córka więcej się nauczyć. Jakby nie było – my nie jesteśmy instruktorami 🙂 Bardzo polecam animatorów organizujących te zajęcia, ponieważ Kamilka codziennie była zadowolona. Serdecznie polecam 🙂
Robert
Ja i moje dwie koleżanki postanowiłyśmy wyjechać na narty, jednak musiałyśmy zabrać dzieci. Alpejska Familiada opinie miała dobre, a także wyjątkowo zainteresowała nasze pociechy. Bez większego zastanawiania zamówiłyśmy usługę i nie żałujemy. My mogłyśmy bawić się ze sobą, a dzieci ze sobą. Za chwilę mój Albert będzie jeździł jeszcze lepiej, niż ja. Świetna propozycja dla wszystkich rodzin z dziećmi!
Angelika
Żałuję, że dopiero w tym roku dowiedziałam się, czym jest Alpejska Familiada. Opinie znajomych mnie zachęciły do skorzystania 🙂 Dotychczas musieliśmy z mężem na zmianę pilnować syna, dlatego nie mogliśmy pozwolić sobie na takie szusowanie, jakie by nas satysfakcjonowało, a zanim zaszłam w ciążę uwielbialiśmy we dwójkę ścigać się po alpejskich stokach. Teraz mogę do tego wrócić! Polecam!
Justyna
Moje dwie córki kochają ferie. Powodem tego jest oczywiście Alpejska Familiada. Opinie sprawiły, że postanowiłam skorzystać, jednak nie odzwierciedlają prawdy. Taki wyjazd nie ma żadnych minusów! Odpowiednią ilość czasu mogę spędzić z dziećmi, a także ze sobą. Bardzo podoba mi się też fakt, że animatorzy i instruktorzy tak dbają o swoje grupy. Do tego cena usługi jest bardzo niska!
Dominika
Ja co roku jeżdżę w Alpy. Myślałem, że po urodzeniu synka nie będę mógł tego robić, ale znalazłem Alpejską Familiadę. Opinie mnie zachęciły i zamówiłem opiekę nad moim dzieckiem. To świetna okazja, bo mogłem pojeździć z żoną, a mały ze swoimi rówieśnikami. Przy tym wszystkim dużo się nauczył i poznał kilku kolegów, dlatego nawet poza sezonem spotykamy się całymi rodzinami 🙂
Jakub

Subskrybuj by być na bieżąco

Wszelkie prawa zastrzeżone 2019.